VYSKÚŠAJTE SI NAŠU
ONLINE TLAČ

 • Testovací leták A5
 • Vaša grafika len za 3 €
 • Doprava zadarmo

TLAČ LETÁKU A5 NA SKÚŠKU

 

PODMIENKY AKCIE TLAČ ZA 3 €

 • Akcia je určená na vyskúšanie služieb online tlače,
  od objednávky po doručenie
 • Platí len pre testovací leták A5 s vašou grafikou
 • Špecifikácia letáka: 148 × 210 mm, 4 ks
  150 g krieda matná, jednostranná tlač 4/0
 • Cena je 3 € bez DPH + doprava zdarma
TLAČ LETÁKU A5 NA SKÚŠKU

ONLINE TLAČ NA SKÚŠKU

Vyskúšajte si naše služby online tlače od objednávky po doručenie za 3 €

Nájsť dobrú tlačiareň s kvalitnou tlačou je ťažké. Na trhu je veľa prevádzkovateľov online tlače, ale ako si z nich vybrať? Ponúkame vám možnosť vyskúšať si rýchlu tlač v našom e-shope. Sídlime v Brne, naša tlačiareň je na trhu od roku 1993 a disponujeme polygrafickým areálom s rozlohou 12 000 m2 so špičkovými technológiami. Náš e-shop s online tlačou point4me sme doplnili o slovenskú mutáciu a teraz vám ponúkame tlač na skúšku. Vyskúšate si celý proces od objednávania, nahrania tlačových dát až po doručenie. Vytlačíme vám 4 ks letákov A5 s vašou grafikou, jednostrannou tlačou len za 3 € a s dopravou zadarmo. Ukážeme vám kvalitu našej práce aj tlače. Skúste to s nami.

 

AKO SI OBJEDNAŤ TLAČ?

Zaregistrujte sa a zvoľte produkt: Testovací leták A5. Nahrajte tlačové dáta vašej grafiky ktorú si chcete vyskúšať a odošlite. Dáta vám skontrolujeme a odovzdáme do výroby. Dodacia lehota je 2 dni od expedície z výroby, dopravu zaisťuje DPD.

AKO NA TLAČOVÉ DÁTA?

Dobrá príprava tlačových dát môže byť náročná aj pre toho, kto to robí bežne. Pripravili sme pre vás jednoduchý návod, ako postupovať pri tvorbe tlačových dát krok za krokom.

PREČO TLAČIŤ U NÁS?

Opierame sa o argumenty, ktoré dokladajú našu odbornosť, kvalitu práce aj filozofiu našej firmy. Polygrafia je náročná, niečo o tom vieme, a radi vás týmto odborom prevedieme.

TECHNOLÓGIE A CERTIFIKÁCIE

V oblasti technológií patríme k špičke. Nájdete u nás najmodernejšie stroje a softvéry podložené certifikáciou. Svoje meno sme si vybudovali na prémiovom servise a perfektnej práci našich špecialistov.

REFERENCIE
ZÁKAZNÍKOV

Odporúčanie je tou najlepšou reklamou a my sme hrdí na to, že sa k nám klienti vracajú. Máme rôznorodé portfólio zákazníkov. Prečítajte si, prečo nechávajú offsetovú aj digitálnu tlač už roky na nás.

NEVIETE SI S TLAČOU RADY?

Radi vám s objednávkou online tlače pomôžeme. Náš odborný tím podpory je tu pre vás na chate, e-maile a telefóne. Pomôžeme vám s výberom materiálov aj formátov.

Ako objednať rozdelenú expedíciu?

Videonávody vás prevedú objednávkou krok za krokom.

VIDEONÁVODY TU

STE TU PRVÝ KRÁT?

Registrujte sa
a žiadna akcia vás neminie.

 • Prihláste sa k odberu newslettera
 • O novinkách sa dozviete ako prvý
 • Posielame len užitočné info