Novinka v e-shope EASY Point4me za uvádzacie ceny

Na našom zelenom e-shope EASY sme pre vás pripravili hneď dva nové produkty – luxusný a jedinečný kalendár EXKLUZIV a trojmesačný plánovací kalendár. Okrem toho sú teraz oba kalendáre so zľavou 30 %. Ako získať zľavu? Čítajte ďalej!

Kalendár EXKLUZIV je výnimočný, pretože má špeciálny dizajnový stojan, listy vo formáte A4 a fotografie vytlačené na špeciálnom fotopapieri E-PHOTO LUSTRE. Vyberte si svoje obľúbené fotografie, upravte ich v našom online editore a vyberte si farebné vyhotovenie stojana. Môžete si vybrať z troch farieb – čiernej, sivej a oranžovej. Potom potvrďte objednávku a do nej zadajte kód vouchera „EXKLUZIV30“, vďaka ktorému získate špeciálnu zľavu 30 %

Teraz môžete objednávať aj trojmesačný plánovací kalendár na rok 2018, a to v dvoch farebných variantoch – modrej a šedej. Potom si sami vyberiete tlač a upravíte ju v online editore. Aj na tento kalendár máme špeciálnu zľavu 30 %, ktorú získate zadaním kódu „3M30“.

Zľavy sú časovo obmedzené a platia len pre objednávky zadané do 15. 11. 2017. Využite teda túto akciu a vytvorte si originálny a praktický kalendár na nasledujúci rok. V prípade otázok sa nám ozvite na e-mail support@point4me.com alebo prostredníctvom telefónu 537 001 537.