Už žiadne vyblednuté obecné bulletiny

Klasickou chybou miestnych kopírovacích centier, ktoré tlačia obecné bulletiny, je kvalita tlače. Často sa stáva, že v priebehu spolupráce začnú šetriť toner, čo sa odrazí na kvalite tlače. Čierne písmo je sivé a obsah na fotografiách sa dá len ťažko rozoznať. Ak chceme zachovať čitateľnosť bulletinu, nezostáva nám nič iné, ako vysvetliť kopírovaciemu centru, ako vyzerá čierna farba, alebo si vybrať iného dodávateľa tlače.

Tento proces sa môže opakovať niekoľkokrát, takže obce často strávia veľa času zmenou dodávateľa a hľadaním „toho správneho“. Niekedy sa dokonca rozhodnú pre radikálne riešenie a svoj bulletin si zaisťujú sami. To však prináša ďalšie nielen technické a administratívne starosti spojené s tlačou.

Ako to robíme my

Point4me nepoužíva žiadne tonery. Tlačíme na najmodernejších strojoch, ktoré zaručujú plnú sýtosť farieb.

Redaktor pohodlne zadá potrebné parametre spravodajcu, nahrá tlačové údaje a v reálnom čase vidí kalkuláciu nákladov na tlač. Ak si neviete rady, pomôže vám náš osobný tlačiar.

Kuriér doručí vytlačenú zákazku do troch dní.

Ako darček máte možnosť nechať si ZADARMO vytlačiť 5 všeobecných kalendárov, ktorými môžete propagovať obec. Takisto si môžete nechať zadarmo zaslať našu vzorkovnicu papierov s ukážkou farebnej tlače a 3D čiastočného laku. U nás môžete tlačiť aj obecné pohľadnice, letáky alebo plagáty

Praktický tip pre malé obce

Veľa obcí sádza bulletin vo Worde, čo nie je príliš efektívne. Zaujímavejšie je použiť zadarmo dostupný LibreOffice s doplnkom TYPO JTB, ktorý zaistí automatické typografické úpravy. Samozrejmosťou je priamy export bulletinu do formátu pdf, ktorý je vhodnejší na tlač.

Riešite podobné problémy?