AKO VYTVORIŤ BROŽÚRU

Potrebujete vytvoriť brožúru? Ponúkame tlač a väzby, ktorými nadchnete svojich zákazníkov. Jednoducho a online. Tvorba brožúry nikdy nebola jednoduchšia. Radi vás prevedieme tlačou brožúr.

Brožúry sa vo firemnej komunikácii používajú na najrôznejšie účely. Od časopisov, spravodajcov, cez jedálne lístky, až po manuály, návody, knihy, katalógy alebo ročenky. Líšia sa predovšetkým typom väzby a kvalitou obálky. Tvorba brožúry online je vďaka nášmu systému Point4me jednoduchá. Radi vás do nej zasvätíme.

VYBERTE SI SPRÁVNY DRUH VÄZBY

Ak už máte výrobu nejakej firemnej brožúry za sebou, pravdepodobne to poznáte.V1 sú väzby zošívané sponkou. Hodia sa predovšetkým pre menej rozsiahle tlačoviny s menším počtom strán. Ich výroba je jednoduchšia, rýchlejšia a lacnejšia. Väzba brožúry V2 sa lepí PUR lepidlom na chrbte a hodí sa na tlač brožúr s vyšším počtom strán, ako sú napríklad produktové katalógy. Podobá sa v podstate na knižnú väzbu.

ZVOĽTE SI ŠTÝLOVÚ OBÁLKU

Ďalším dôležitým krokom je výber obálky. Ak vám na tlač brožúrky stačí mäkká obálka v rovnakej gramáži, ako je zvyšok brožúry, máte po starostiach. Ak hľadáte niečo veľkolepejšie, môžete si vybrať z najrôznejších gramáží obálky v matnom alebo lesklom variante, vrátane povrchovej úpravy. Robíme všetko pre to, aby bola pre vás tvorba brožúry čo najjednoduchšia a dodaný výsledok vyzeral presne podľa vašich predstáv.

PRIPRAVTE SI SVOJE TLAČOVÉ ÚDAJE

Pre dokonalý výsledok a krásne firemné brožúrky venujte, prosím, pozornosť našej tlačovej poradni. Dozviete sa, ako správne pripraviť údaje na tlač a aké formáty dokáže náš systém spracovať. Ak budete potrebovať poradiť, naši tlačiarenskí špecialisti sú tu pre vás. Radi vám pomôžeme.

TVORBA BROŽÚRY ONLINE: JEDNODUCHO, RÝCHLO A ZA SUPER CENU

Brožúra vždy patrila medzi najdôležitejšie firemné materiály. Či už ide o vnútropodnikové dokumenty alebo propagačné produktové materiály, online tlač brožúr nikdy nebola jednoduchšia a lacnejšia. Vďaka nášmu online systému Point4me si dokážete nakonfigurovať brožúry presne podľa svojich predstáv. Formáty a počty kusov si jednoducho sami zvolíte, rovnako ako gramáž obálky alebo vnútorných strán brožúry. Systém vás bude sprevádzať objednávkovým procesom pekne krok za krokom.

Tlač je možná už od jedného kusa, ale ani väčšie náklady pre nás nepredstavujú žiadnu komplikáciu. Vďaka tomu, že disponujeme vlastnými výrobnými linkami, dokážeme vám výsledný produkt dodať skutočne rýchle a za bezkonkurenčnú cenu.

Sdílejte článek dál

Další články