Formát a rozmer vizitky vytvára správny dojem

Vizitky nikdy nevyjdú z módy. Patria k firemnej kultúre a aj v súčasnej dobe je správne zvolená vizitka zo zaujímavého materiálu tým, čím sa môžete odlíšiť od konkurencie. Ako na tvorbu vizitiek online? Poradíme vám.

Tlač vizitiek online nikdy nebola jednoduchšia. Vďaka nášmu e-shopu point4me si môžete vybrať presne to, čo potrebujete. Dokážeme vyrobiť vizitky v prémiovej kvalite, na špeciálne grafické papiere, s parciálnym 2D lakom i oblými rohmi. Vďaka špičkovým technológiám, ktorými disponujeme, sme pripravení splniť každé vaše želanie, a to v top kvalite, veľmi rýchlo a za super cenu.

PREMIUM, EXCLUSIVE ALEBO PARCIÁLNY 2D LAK?

Vyberte si pre svoje vizitky presne to, čo potrebujete. Vďaka novým technológiám môžete na formát vizitky umiestniť okrem mena, funkcie a kontaktov aj QR kód, vďaka ktorému sa kontakty načítajú priamo do inteligentného telefónu alebo sprostredkujú odkaz na váš web. Nielen krásna firemná grafika, ale aj použité materiály zohrávajú v prípade vizitiek dôležitú úlohu. Kvalitný papier a správny orez urobí dobrý prvý dojem. Vyžiadajte si vzorkovník papiera, pošleme vám ho zadarmo.

Vizitky Premium dokážeme vyrobiť za nízku cenu pri zachovaní prémiovej kvality. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí vizitky 90 x 50 mm alebo 85 x 55 mm. Papier 350 g/mje v lesklom aj matnom variante, na výber máte jednostrannú aj obojstrannú plnofarebnú tlač a povrchovú úpravu v matnom a lesklom variante. Okrem klasického orezu máme v cene aj zaoblenie rohov.  Tlač vizitiek zabezpečíme už od 50 kusov a bez povrchovej úpravy vám ich dokážeme dodať až na váš stôl aj do 24 hodín.

Vizitky Exclusive majú okrem toho na výber zo siedmich typov luxusných materiálov. Vieme, že vizitka často dokáže osloviť na prvý dotyk. Štruktúra papiera sa môže podobať plátnu, papiere môžu mať hrubú štruktúru alebo sa môžu podobať na recyklovaný papier. Na druhej strane ponúkame aj luxusné materiály s perleťovým efektom v bielom a sivom variante.

Vizitky s parciálnym 2D lakom zvýrazňujú grafické detaily. V tomto prípade kombinujeme digitálnu tlač s jedinečnou injektovou technológiou. Tlačíme na papier 350 g/ms matným povrchom, povrchovú úpravu dokážeme zariadiť na oboch stranách vizitky. Záleží len na tom, s akým originálnym grafickým nápadom na svojich vizitkách prídete.

POTREBUJETE PORADIŤ?

Neviete si rady s tlačou alebo materiálom? Nevadí. Stačí kontaktovať našich tlačiarenských špecialistov. Prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu sme tu pre vás každý pracovný deň. Sme tu pre vás.

 

Sdílejte článek dál

Další články