POHĽADNICE: VYBERTE SI FAVORITA!

S opätovným rozmachom turistiky v Čechách teraz po pandémii výrazne narástol dopyt po výrobe pohľadníc. Využívajú ich nielen mestá a turistické informačné centrá, ale aj hotely, reštaurácie, bary a samotné firmy. Ak patríte medzi ne, určite vás zaujíma, ako na výrobu pohľadníc.

Jednoducho, rýchlo a za super cenu: tak by v ideálnom prípade mala tlač pohľadníc vyzerať. My v point4me máme s najrôznejšími formátmi pohľadníc bohaté skúsenosti. Veď pravidelne tlačíme rôzne rozmery pohľadníc pre niekoľko štátnych inštitúcií aj miest. Ak ste zatiaľ žiadne pohľadnice netlačili, radi vám s tým pomôžeme.

AKO NA VÝROBU POHĽADNÍC

Prvým krokom je výber vhodného formátu. K dispozícii máte rozmery A5, A6, DL. Ak vám bežné formáty nevyhovujú, môžete si vybrať aj variant vlastného formátu pohľadnice a uviesť jej presný rozmer v milimetroch. V ďalších krokoch si môžete vybrať farebnosť strán a konečnú úpravu povrchu pohľadnice. Nasleduje voľba počtu kusov. Samozrejme platí, že čím vyšší je náklad, tým nižšia bude cena za kus. V našej kalkulačke si jednoducho porovnáte ceny akéhokoľvek počtu pohľadníc, to všetko online v reálnom čase.

POHĽADNICE NA POBOČKY V RÁMCI JEDNEJ OBJEDNÁVKY? VIEME AJ TO!

Svojim zákazníkom najnovšie ponúkame aj možnosť rozdeliť expedíciu jednej objednávky na rôzne miesta. Vďaka tomu ušetríte kopu času, peňazí a nemusíte sa starať o dopravu. Stačí jednoducho pri výbere dopravy a platby rozdeliť objednávku na príslušný počet zásielok, uviesť adresy a počty kusov. O všetko ostatné sa postaráme my. Podrobnejšie sa o tejto našej službe dozviete v sekcii rozdelená expedícia.

HĽADÁTE INDIVIDUÁLNY PRODUKT A PRÍSTUP? KONTAKTUJTE NÁS

Máte individuálne požiadavky týkajúce sa veľkosti, formátu, povrchovej úpravy, materiálu alebo dizajnu pohľadnice? Vieme zabezpečiť prakticky akúkoľvek výrobu a tlač pohľadníc. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam s tlačou sme naozajstní špecialisti v odbore. Disponujeme špičkovou technológiou, materiálom aj skladmi, takže dokážeme vyrobiť aj veľké náklady bez čakania a v top kvalite. Vaše požiadavky nemajú v point4me žiadne obmedzenie, stačí nás požiadať o tlač na mieru.

Sdílejte článek dál

Další články