TLAČ FIREMNÉHO KALENDÁRA

Hľadáte praktický firemný darček, ktorým zaujmete potenciálnych zákazníkov a pravidelne sa im budete pripomínať? Stavte na firemné kalendáre. Máme pre vás najrôznejšie varianty.

Na kvalitnú tlač a lacnú výrobu kalendárov sme skutoční experti. Ročne naša tlačiareň POINT CZ vyrobí viac ako deväť miliónov kalendárov zákazníkom a vydavateľstvám po celej Európe. Vďaka svojmu veľkokapacitnému kalendárovému centru v Jedovniciach vám dokážeme vyrobiť akýkoľvek typ kalendára v podobe, akú potrebujete a v náklade, aký si vyberiete. Dokonalá tlač, skvelá kníhviazačská práca a záruka výsledného produktu, to je to, čím sa odlišujeme od konkurencie. Špičkové tlačiarenské stroje nám umožňujú reagovať na akýkoľvek dopyt a vyrobiť kalendáre veľmi rýchlo, kvalitne a za bezkonkurenčnú cenu.

DOKONALÝ DIZAJN A VEĽKÝ FORMÁT? ŽIADNY PROBLÉM

Tlač firemných kalendárov prešla v posledných rokoch výraznou premenou. Firmy kladú dôraz na luxusný dizajn, kvalitu tlače aj použitého materiálu a špičkové povrchové úpravy. Obľúbené sú predovšetkým veľké formáty nástenného kalendára. Samotný kalendár sa tak často stáva produktovým katalógom, fundraisingovým nástrojom a súčasne aj dokonalým reklamným darčekom. Vďaka nízkej cene a možnosti výroby už od jedného kusa si ho môžu dovoliť aj start-upy a začínajúce firmy.

PRAJETE SI NÁSTENNÝ ALEBO STOLOVÝ?

Samotná výroba kalendára sa líši veľkosťou a variantmi využitia. Nástenné kalendáre pre firmy vyrábame vo veľkostiach A3 a A4, rôzne orientované a s pevnou krúžkovou väzbou v rôznych farbách. Dôraz kladieme na papier s vysokou gramážou a dokonalé knihviazačské spracovanie.

Stolové kalendáre týždenné sa hodia na pravidelné plánovanie. V e-shope point4me profi si ich môžete jednoducho objednať v dvoch veľkostiach s krúžkovou väzbou v rôznych farbách.

BUĎTE JEDINEČNÍ

Máte individuálne požiadavky týkajúce sa veľkosti kalendára, materiálu, povrchovej úpravy alebo dizajnu? Žiadny problém. Vieme zaistiť prakticky akúkoľvek výrobu kalendárov s krúžkovou väzbou, plánovacie mesačné kalendáre, ale aj diáre a bloky. Vaša fantázia a potreby nemajú u nás žiadne obmedzenie, požiadajte nás o tlač na mieru.

VYTVORTE SI FIREMNÝ FOTOKALENDÁR SAMI

Ak nechcete vyhadzovať prostriedky na grafické spracovanie kalendára alebo si chcete vytvoriť kalendár sami zo svojich fotografií, máme pre vás riešenie. Tým je e-shop point4me easy. E-shop je založený na online editore, do ktorého stačí len vložiť fotografie a vytvoriť si vlastný dizajn kalendára.

SPRÁVNY ČAS NA VÝROBU FIREMNÉHO KALENDÁRA? TERAZ

Skutočné kalendárové obdobie začína už na prelome leta. Ak chcete mať firemné darčeky pripravené včas, treba začať s predstihom. Naši tiskařští špecialisti vám pomôžu s akoukoľvek vašou požiadavkou. Obráťte sa na nás. Za vašu spokojnosť ručíme.

Sdílejte článek dál

Další články