Ako na svadobné menovky?

Svadba sa už blíži! Premýšľate, čo všetko ešte treba zariadiť? Určite by ste nemali zabudnúť na menovky na svadbu. Prečo je dobré ich vyrobiť, kam ich umiestniť, alebo ako ich napísať? Nielen to vám prezradíme v našom článku.

Prečo vyrobiť menovky na svadbu?

Originálne svadobné menovky sú výborným pomocníkom hlavne pri svadobnej hostine. Vďaka nim sa totiž hostia usadia podľa zasadacieho poriadku a neobsadia miesto niekomu inému. Okrem toho budú tiež všetci hostia vedieť, ktoré pitie je ich. A po tanci sa tak ľahko vrátia na svoje miesto. Menovky na svadobnom stole vám tak pomôžu vyhnúť sa prípadným zmätkom. Všetko budete mať perfektne zorganizované a budete si môcť užívať váš deň D bez zbytočných starostí.

Originálne menovky na svadbu ocenia vaši hostia nielen pri zasadacom poriadku, ale napríklad aj pri zoznamovaní. Nebudú sa tak musieť pýtať, kto je kto.

Kam umiestniť svadobné menovky?

Najlepším riešením je umiestniť svadobné menovky na stôl. Kartičky môžu ležať buď priamo na ňom, alebo ich môžete vložiť do narezaných drevených klátikov, korkových štupľov, kovových držiakov či napríklad na taniere. Menovky na svadbu môžete tiež pripevniť aj na obrúsok, zapichnúť pomocou špáradla do makrónok, čokoládových cukríkov alebo muffinov.

Ak nechcete umiestniť menovky na svadobný stôl, môžete kartičky pripevniť na stoličky, alebo papieriky s menom pripnúť na oblečenie pomocou štipca alebo špendlíka. Musíte si však dávať pozor, aby ste nezničili hosťom slávnostný odev.

Ako písať menovky na svadbu?

Svadobné menovky môžete zladiť s dizajnom svadobného oznámenia. Kartičky si môžete napísať sami, ale jednoduchšie je nechať si ich vytlačiť. V tlačiarni si môžete vybrať z rôznych variantov a farieb písma. Zvoliť si tiež môžete ľubovoľnú hrúbku papiera, ale aj tvar kartičiek. Môžete popustiť uzdu fantázii a vytvoriť originálne menovky na svadobný stôl, ktoré si hostia budú môcť nechať aj na pamiatku.  

Kde tlačiť menovky na svadbu?

Svadobné menovky na stôl by nemali určite chýbať na slávnostnej tabuli. Na ich výrobe si preto dajte záležať. V Point4me vám kartičky vytlačíme v špičkovej kvalite a za skvelú cenu.

Okrem rozmerov či počtu kusov si môžete vybrať aj papier so špeciálnou povrchovou úpravou. Ak si nie ste istí, aký materiál zvoliť, napíšte nám o vzorkovnicu. Radi vám ju pošleme zdarma. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

TIP: Tlačové dáta nám vždy dodávajte vo formáte PDF, aby sa kartičky vytlačili presne podľa vašich predstáv.

Nenašli ste na našom webe to, čo hľadáte? Alebo máte špecifické požiadavky (nielen) na svadobné menovky? Ozvite sa nám. Bez problémov vám zhotovíme tlač na mieru.

Sdílejte článek dál

Další články