Ako vytvoriť správnu firemnú vizitku?

Vizitky sú neoddeliteľnou súčasťou firemnej kultúry. Pomáhajú prezentovať biznis a často hrajú hlavnú rolu pri prvom kontakte s klientom alebo obchodným partnerom. K ich výrobe by ste preto mali pristupovať zodpovedne. Zaujíma vás, na čo sa zamerať? A ako má vyzerať vizitka? Nielen to sa dozviete v našom článku.

Ako vybrať kvalitný materiál?

Materiál tlačoviny hrá hlavnú rolu, a to nielen na firemných vizitkách. Na trhu dnes existuje veľa druhov papiera, ktoré sa od seba líšia povrchovou úpravou a gramážou. Záleží na vás, ktorý z nich nakoniec vyberiete. 

Môžete si zvoliť napríklad lesklý alebo matný papier a môžete využiť aj ďalšie úpravy. Obľúbený je perleťový efekt v bielom alebo sivom variante. Dôležitá je aj štruktúra papiera, ktorá môže pripomínať plátno alebo recyklovaný papier. 

Naša ponuka je naozaj veľká. Ak si nie ste istí výberom správneho materiálu, radi vám pošleme vzorkovník papiera, kde nájdete nielen štandardné papiere, ale aj exkluzívne materiály a špeciálne fólie. 

Ktorý rozmer je najlepší?

Okrem materiálu je veľmi dôležitá veľkosť vizitky. Najčastejším formátom, ktorý našim klientom odporúčame, je 90x50 mm a 85x55 mm. Také vizitky totiž bez problémov umiestnite do peňaženky alebo do vrecka vášho diára. Radi vám však vyrobíme vizitky na mieru v akomkoľvek rozmere.

V poslednom čase sú na moderných vizitkách obľúbené aj čiastočné výseky alebo zaoblené rohy. Tieto úpravy však zaberú viac času, a preto ich výroba trvá o niečo dlhšie. Vizitky v štandardných rozmeroch vytlačíme do 24 hodín. 

Na detailoch záleží

Potrebujete vyrobiť vizitky do druhého dňa, ale aj napriek tomu by ste chceli, aby boli niečím špeciálne a vašich zákazníkov alebo obchodných partnerov na prvý pohľad zaujali? Namiesto neštandardných rozmerov alebo čiastočných výsekov môžete využiť parciálny 2D lak, ktorý perfektne zvýrazní potrebné detaily. Pri tomto spôsobe výroby totiž digitálnu tlač kombinujeme s jedinečnou injektovou technológiou. Vďaka tomu vynikne hlavne krásna grafika a vybrané detaily, ako je napríklad logo firmy.

Okrem parciálneho 2D laku si môžete vybrať tlač vizitiek v zhotovení Premium alebo Exclusive, kde ponúkame možnosť výberu luxusného grafického papiera.  

V Point4me dbáme na kvalitu tlače 

Vieme, že správny výber materiálu, povrchové úpravy a rozmer vizitky môže rozhodnúť o tom, aký dojem urobíte na svojich klientov alebo obchodných partnerov. Pri výrobe preto kladieme veľký dôraz na kvalitu tlače a ku každej objednávke pristupujeme veľmi starostlivo. Vaše vizitky vytlačíme vďaka špičkovým technológiám v tej najlepšej kvalite a za výhodnú cenu, a to či už s jednostrannou, alebo obojstrannou potlačou. K objednávke navyše dostanete krabičku na vizitky s potlačou Point4me zdarma.

Ak potrebujete poradiť s výberom papiera, rozmermi vizitiek alebo povrchovými úpravami, kontaktujte našu zákaznícku podporu. Radi vám pomôžeme a vyrobíme vizitky presne podľa vašich predstáv, a to aj na mieru.


 

 

Sdílejte článek dál

Další články