Dropshipping: Už žiadne preposielanie balíkov. Ušetrite na poštovnom

Zjednodušte si prácu. Ak objednávate a tlačíte u nás pre svojich klientov, zbavte sa zbytočného preposielania balíkov. Vyriešime to za vás. Naša služba dropshipping zaistí, že tlačová zakázka odíde priamo vášmu klientovi s vašou adresou. Chcete vedieť, čo je to dropshipping a ako funguje v praxi?

AKO TO FUNGUJE?

Táto služba bola pôvodne určená hlavne pre reklamné agentúry a grafikov. V súčasnosti ju však využíva stále viac klientov napríklad na rozosielanie tlačových materiálov na svoje pobočky. Princíp je veľmi jednoduchý. V systéme e-shopu Point4me Profi si vyberiete produkt, ktorý chcete vytlačiť.

Či už ide o letáky, vizitky, samolepky, kalendáre alebo katalógy, pri doručení zvolíte typ dopravy DPD a aktivujete tlačidlo dropshipping. Potom si len jednoducho vyberiete adresu, na ktorú máme tovar poslať.

ČO VIDÍ VÁŠ KLIENT ALEBO POBOČKA?

Na adresu vášho klienta dorazí balíček označený vaším menom a adresou, pod ktorou ste objednávali v e-shope Point4me Profi. Váš klient tým pádom nespozná, že balíček odišiel z tlačiarne Point4me. Pre neho to vyzerá, ako keby ste ho odoslali priamo vy.

DROPSHIPPING: SLUŽBA BUDÚCNOSTI

Ponúkame dropshipping, pretože vieme, že vám uľahčí niekoľko zásadných vecí. Zrýchli presun tovaru z tlačiarne ku klientovi, takže ušetríte čas. Nebudete musieť prebaľovať tovar, ani zháňať prepravnú službu a platiť za odoslanie zásielky vášmu klientovi, čím ušetríte nemalé finančné prostriedky. Hlavne si však ušetríte veľa starostí.

Vyskúšajte náš dropshipping a zabudnite na problémy s preposielaním zákazky. Tovar sa dostane ku klientovi pod vaším menom, rýchlo a bez ďalších zbytočných nákladov.

ĎALŠIE UŽITOČNÉ SLUŽBY? JEDINE V POINT4ME

Dropshipping však nie je jediná služba, ktorá vám uľahčí prácu a ušetrí starosti. Ak hľadáte niečo špeciálne, máme pre vás tlač na mieru

Dokážeme pre vás vyrobiť akýkoľvek rozmer, urobiť povrchovú úpravu na želanie alebo sa vám prispôsobiť v počte kusov. Stačí nás len kontaktovať. A ak si skrátka neviete rady, je vám k dispozícii naša tlačová poradňa, kde vám s čímkoľvek radi pomôžeme.

 

Sdílejte článek dál

Další články